NESA ÜSTYAPIM, Son Üç Ayda 463 Adet Araç Teslimatı YaptıNESA ÜSTYAPIM, SON ÜÇ AYDA 463 ADET ARAÇ TESLİMATI YAPTI
 
Jandarma’nın ihtiyacı devriye müdahale araçlarının teslimatlarına devam ediliyor...

 
Gersan Sanayi Sitesi Yenimahalle-Ankara'da bulunan 750 metrekare kapalı alana sahip Merkez ofisinde ve Keresteciler Sanayi Sitesi Saray-Kazan-Ankara'da bulunan 2.000 metrekare kapalı alanı, 2.000 metrekare açık alanı bulunan NATO Tesis Güvenlik Belgesine sahip fabrika sahasında araç üstyapısı konusunda hizmet vermekte olan NESA TAŞIT ÜST YAPIM 2018 yılında krize inat iş hacmini büyütmeye devam ediyor.Kamu Satış Sorumlusu Erhan YİĞİT, son üç ay içerisinde Enerjisa’ya 171 adet Mitsubishi L200 4x4 Elektrik Bakım Ve Onarım Araçlarını 17 Ağustos 2018 tarihinde, T.C. Sağlık Bakanlığı’na 45 adet UMKE araçlarını 28 Ekim 2018 tarihinde, Jandarma 320 adet Mitsubishi L200 Tornado AT Devriye Müdahale Araçlarının 200 adetinin 27 Eylül tarihinde teslim edildiğini kalan 120 adetin de teslimatlarını devam edildiğini bildirdi.
 
Ayrıca 2018 Ağustos ayı içerisinde TRT Genel Müdürlüğü kullanımına 47 adet Mitsubishi L200 4 x4 Arazi Tipi Ekip Aracı teslimatı yapılmıştır.

NESA hakkında bilgi:
 
Taşıt üst yapım ve ekipman sektöründe, KALİTE, TECRÜBE ve GÜVEN…

 
Fabrikalarda standart olarak üretimi yapılan taşıtlar, zaman zaman kullanım amaçları doğrultusunda ihtiyaçlara, beklentilere cevap verememektedir. Bu beklentileri de ancak taşıt üst yapım firmaları karşılayabilmektedir. İhtiyaç ve beklentilerin her geçen gün farklılaşması ise taşıt üst yapım sürecinde kullanılan donanım teknolojilerinin ve tasarımlarının sürekli olarak gelişmesine neden olmaktadır.Bu gelişmeler doğrultusunda, dünyada donanım teknolojisindeki tüm yenilikleri sektöre kazandırarak sizlerle buluşturan, işlerini daima tam ve kusursuz teslim eden NESA, sürekli yenilenen ürün çeşitleriyle, taşıt üzerindeki yaşam ve iş kabiliyetinize yüksek işlev, kalite, estetik ve güven katmaya,  Gersan Sanayi Sitesi Yenimahalle Ankara'da bulunan 750 metrekare kapalı alana sahip Merkez Ofis binasında ve Keresteciler Sanayi Sitesi Saray Kazan Ankara'da bulunan 2.000 metrekare kapalı alanı 2.000 metrekare açık alanı bulunan NATO Tesis Güvenlik Belgesine sahip fabrika sahasında devam ediyor.Nesa Taşıt Üst yapım her yıl olduğu gibi 2019 yılında da Savunma Sanayi, Kamu ve Özel sektörde yeni projelerin hazırlıklarına hız kesmeden devam etmektedir. Bu kapsamda Zırhlı Araç, Arama Kurtarma Araçları, Sağlık Araçları ve Ambulans gibi dönemin ihtiyacı olan özel ekipmanlı araçlara yenilikçi bir yaklaşımla AR-GE çalışmalarına her gün yenisini eklemektedir.

E-Mail & Web:
info@nesaustyapim.com.tr
www.nesaustyapim.com.tr
DETAY HABER
02.11.2018Etiketler = NESA ÜSTYAPIM, Son Üç Ayda 463 Adet Araç Teslimatı Yaptı, Jandarma, NATO Tesis Güvenlik, UMKE, TRT, Enerjisa, araç teslimi, Gersan Sanayi Sitesi, araç üst yapımı,